CP1H-X40DT-D
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CE, cULus |
| Depth | 85 mm |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Mount | Chassis Mount , DIN Rail , Panel |
| Number Of Characters Per Row | 2 |
| Number of I/Os | 40 |
| Number of Inputs | 24 |
| Number of Outputs | 16 |
| Termination | Screw |
| Weight | 589.670081 g |
| Width | 110 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



