A3CJ-500W
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Color | White |
| Height | 14 mm |
| Illumination Type | Illuminated |
| Introduction Date | 2012-07-23 |
| Lens Color | White |
| Lens Style | Rectangular |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 year ago) |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Panel |
| REACH SVHC | Unknown |
| Shape | Rectangular |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



