HWS50A-24/ADIN
TDK-LAMBDA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74485577
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | HWS-A/DIN |
| Type | DIN rail |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 52.8W |
| Efficiency | 87% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C |
| Mounting Type | DIN rail |
| Size / Dimension | 159.8mmx113mmx42mm |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 38
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $57.351 |
| 10 - 49 | $54.539 |
| 50 - 99 | $53.602 |
| 100 - 499 | $53.133 |
| 500 - 999 | $52.852 |
| 1,000 - 1,999 | $52.29 |
| 2,000 - 3,999 | $52.008 |
| 4,000 - | $51.915 |




