ASS33SN-243
文件
商品說明
| Actuator Length | 21.9964 mm |
| Contact Current Rating | 10 A |
| Contact Material | Silver |
| Contact Resistance | 50 mΩ |
| Contact Voltage Rating (AC) | 110 V |
| Current Rating | 10 A |
| Electrical Life | 500 kcycles |
| Height | 63.9 mm |
| Index Angle | 45 ° |
| Insulation Resistance | 100 MΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 months ago) |
| Max Current Rating | 10 A |
| Max Operating Temperature | 50 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 24 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Positions | 3 |
| Packaging | Bulk |
| Sealable | IP65 |
| Throw Configuration | 3PST |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 18
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $24.944 |
| 10 - 49 | $21.195 |
| 50 - 99 | $20.445 |
| 100 - 499 | $19.882 |
| 500 - 999 | $19.508 |
| 1,000 - 1,999 | $19.433 |
| 2,000 - 3,999 | $19.376 |
| 4,000 - | $19.348 |




