A7P-M-1
文件
商品說明
| Color | Black |
| Height | 33.5 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 65 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Width | 6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 19
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $8.923 |
| 10 - 49 | $4.424 |
| 50 - 99 | $3.862 |
| 100 - 499 | $3.487 |
| 500 - 999 | $3.412 |
| 1,000 - 1,999 | $3.355 |
| 2,000 - 3,999 | $3.327 |
| 4,000 - | $3.318 |




