M2BJ-BH24E
OMRON
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74483351
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Diameter | 16 mm |
| Frequency | 3 kHz |
| Height | 44.5 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Panel |
| Operating Supply Current | 100 mA |
| Operating Supply Voltage | 24 V |
| Packaging | Bulk |
| Ratings | IP40 |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating (AC) | 24 V |
| Washable | No |
| Width | 22 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 25
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $24.908 |
| 10 - 49 | $21.158 |
| 50 - 99 | $20.408 |
| 100 - 499 | $19.846 |
| 500 - 999 | $19.471 |
| 1,000 - 1,999 | $19.396 |
| 2,000 - 3,999 | $19.34 |
| 4,000 - | $19.312 |



