M2BJ-B24
OMRON
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74483346
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 0 F |
| Color | Black |
| Contact Resistance | 100 MΩ |
| Current Rating | 20 mA |
| Diameter | 16 mm |
| Frequency | 2 kHz |
| Height | 38 mm |
| Insulation Resistance | 100 MΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Max Supply Voltage | 24 V |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Min Supply Voltage | 12 V |
| Mount | Flush , Panel |
| Number of Terminals | 2 |
| Operating Supply Current | 20 mA |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating (AC) | 24 V |
| Washable | No |
| Width | 24 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 42
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $21.983 |
| 10 - 49 | $18.234 |
| 50 - 99 | $17.484 |
| 100 - 499 | $16.921 |
| 500 - 999 | $16.546 |
| 1,000 - 1,999 | $16.471 |
| 2,000 - 3,999 | $16.415 |
| 4,000 - | $16.387 |



