S8VK-G12024
OMRON
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74483246
文件
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards Industrial DIN Rail Power Supplies |
| Manufacturer | OMRON |
| Series | S8VK-G (120W) |
| Input Type | AC |
| AC Voltage - Input | 85 ~ 264VAC |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Current - Output (Max) | 5A |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 120W |
| Efficiency | 89% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 75°C (With Derating) |
| Features | Adjustable Output, Load Sharing, Universal Input |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Size / Dimension | L4.81" x W1.57" x H4.92" (122.2mm x 40.0mm x 125.0mm) |
| Approval Agency | CE, cULus, cURus, VDE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 10
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $109.353 |
| 10 - 49 | $106.541 |
| 50 - 99 | $105.603 |
| 100 - 499 | $105.135 |
| 500 - 999 | $104.853 |
| 1,000 - 1,999 | $104.532 |
| 2,000 - 3,999 | $104.291 |
| 4,000 - | $104.104 |




