H7BX-A
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 100 |
| Display Type | LCD |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Flush |
| Operating Supply Voltage | 24 V |
| Weight | 250 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 18
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $244.977 |
| 10 - 49 | $242.165 |
| 50 - 99 | $241.227 |
| 100 - 499 | $240.759 |
| 500 - 999 | $240.477 |
| 1,000 - 1,999 | $240.156 |
| 2,000 - 3,999 | $239.915 |
| 4,000 - | $239.634 |



