H3YN-2 DC12
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Coil Voltage (AC) | 12 V |
| Coil Voltage (DC) | 12 V |
| Color | Blue |
| Contact Current Rating | 5 A |
| Current Rating | 5 A |
| Depth | 21.5 mm |
| Material | Copper |
| Max Current Rating | 5 A |
| Max Operating Temperature | 50 °C |
| Max Supply Voltage (DC) | 12 V |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Plug-In , Socket |
| Number of Contacts | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Voltage | 12 V |
| REACH SVHC | Unknown |
| Relay Type | Integrated |
| Termination | Solder |
| Throw Configuration | DPDT |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Weight | 50 g |
| Width | 21.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 25
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $35.326 |
| 10 - 49 | $32.514 |
| 50 - 99 | $31.577 |
| 100 - 499 | $31.108 |
| 500 - 999 | $30.827 |
| 1,000 - 1,999 | $30.264 |
| 2,000 - 3,999 | $29.89 |
| 4,000 - | $29.815 |



