Z-15GL2-B
文件
商品說明
| Current Rating | 6 A |
| Differential Travel | 1.27 mm |
| Electrical Life | 500 kcycles |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Mechanical Life | 10 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount , Panel |
| Operating Force | 3.4 N |
| Operating Position | 28.575 mm |
| Overtravel | 1.5748 mm |
| Packaging | Bulk |
| Ratings | IP00 |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $12.003 |
| 10 - 49 | $7.504 |
| 50 - 99 | $6.942 |
| 100 - 499 | $6.567 |
| 500 - 999 | $6.492 |
| 1,000 - 1,999 | $6.435 |
| 2,000 - 3,999 | $6.407 |
| 4,000 - | $6.398 |




