Z-15GNJ55-B
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Actuator Material | Nylon |
| Contact Current Rating | 15 A |
| Contact Material | Silver |
| Current Rating | 15 A |
| Depth | 17.45 mm |
| Electrical Life | 100 kcycles |
| Housing Material | Resin |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Current Rating | 15 A |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Mechanical Life | 1 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -15 °C |
| Mount | Chassis Mount , Panel, Screw |
| Operating Force | 490 mN |
| Orientation | Straight |
| Pretravel | 19.9898 mm |
| Ratings | IP62 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8536509040 |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Weight | 48 g |
| Width | 111.3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 139
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $18.053 |
| 10 - 49 | $14.304 |
| 50 - 99 | $13.554 |
| 100 - 499 | $12.992 |
| 500 - 999 | $12.617 |
| 1,000 - 1,999 | $12.542 |
| 2,000 - 3,999 | $12.485 |
| 4,000 - | $12.457 |



