Z-15GD-B
文件
商品說明
| Actuator Material | Stainless Steel |
| Approvals | CE, CSA, UL |
| Contact Current Rating | 15 A |
| Contact Material | Silver |
| Current Rating | 15 A |
| Depth | 17.45 mm |
| Differential Travel | 50.8 µm |
| Electrical Life | 500 kcycles |
| Housing Material | Resin |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Current Rating | 15 A |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Mechanical Life | 20 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount , Panel, Screw |
| Number of Poles | 1 |
| Number of Positions | 2 |
| Operating Force | 3.43 N |
| Operating Position | 21.4884 mm |
| Orientation | Straight |
| Overtravel | 1.5748 mm |
| Packaging | Bulk |
| Pretravel | 381 µm |
| Ratings | IP00 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8536509040 |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Weight | 58 g |
| Width | 30.7 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 44
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $11.948 |
| 10 - 49 | $7.449 |
| 50 - 99 | $6.887 |
| 100 - 499 | $6.512 |
| 500 - 999 | $6.437 |
| 1,000 - 1,999 | $6.381 |
| 2,000 - 3,999 | $6.352 |
| 4,000 - | $6.343 |




