HL-5000
OMRON
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74482667
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Contact Resistance | 25 mΩ |
| Current Rating | 5 A |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Mechanical Life | 10 Mcycles |
| Mount | Panel, Screw |
| Operating Force | 7.35 N |
| Orientation | Right Angle |
| Ratings | IP65 |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPDT, SPST |
| Type | General Purpose |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 18
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $30.117 |
| 10 - 49 | $26.368 |
| 50 - 99 | $25.618 |
| 100 - 499 | $25.055 |
| 500 - 999 | $24.68 |
| 1,000 - 1,999 | $24.605 |
| 2,000 - 3,999 | $24.549 |
| 4,000 - | $24.521 |



