AP-Z
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Height | 53 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Material | Vinyl |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| REACH SVHC | Unknown |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Width | 21 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 236
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $4.893 |
| 10 - 49 | $2.335 |
| 50 - 99 | $1.96 |
| 100 - 499 | $1.885 |
| 500 - 999 | $1.829 |
| 1,000 - 1,999 | $1.792 |
| 2,000 - 3,999 | $1.784 |
| 4,000 - | $1.779 |



