TL-N5ME1 2M
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Case/Package | 200 |
| Depth | 25 mm |
| Housing Material | Resin |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Brackets |
| Operating Supply Voltage | 24 V |
| Ratings | IP67 |
| Shielding | Unshielded |
| Switching Current | 200 mA |
| Switching Frequency | 500 Hz |
| Width | 25 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 17
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $35.966 |
| 10 - 49 | $33.154 |
| 50 - 99 | $32.216 |
| 100 - 499 | $31.748 |
| 500 - 999 | $31.467 |
| 1,000 - 1,999 | $30.904 |
| 2,000 - 3,999 | $30.529 |
| 4,000 - | $30.454 |



