E2E-X10Y1 2M
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 300 |
| Housing Material | Brass |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Panel |
| Operating Supply Voltage | 240 V |
| Ratings | IP67 |
| Switching Current | 300 mA |
| Switching Frequency | 25 Hz |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 18
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $91.714 |
| 10 - 49 | $88.902 |
| 50 - 99 | $87.965 |
| 100 - 499 | $87.496 |
| 500 - 999 | $87.215 |
| 1,000 - 1,999 | $86.653 |
| 2,000 - 3,999 | $86.371 |
| 4,000 - | $86.278 |



