KHNA480F-24
COSEL
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74481854
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Depth | 124 mm |
| Efficiency | 94 % |
| Max Input Voltage | 264 V |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Output Voltage | 24 V |
| Min Input Voltage | 85 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Min Output Voltage | 24 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Current | 20 A |
| Weight | 1.2 kg |
| Width | 70 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 10
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $167.477 |
| 10 - 49 | $164.665 |
| 50 - 99 | $163.728 |
| 100 - 499 | $163.259 |
| 500 - 999 | $162.978 |
| 1,000 - 1,999 | $162.657 |
| 2,000 - 3,999 | $162.416 |
| 4,000 - | $162.228 |



