A22E-M-11-EMO
OMRON
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74469140
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Contact Current Rating | 10 A |
| Contact Voltage Rating (AC) | 24 V |
| Current Rating | 10 A |
| Electrical Life | 300 kcycles |
| Height | 34 mm |
| Introduction Date | 2009-05-11 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 6 months ago) |
| Max Current Rating | 10 A |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 24 V |
| Mechanical Life | 300 kcycles |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Front, Panel |
| Number of Positions | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Ratings | Dust Tight, IP65, Water Resistant |
| Sealable | IP65 |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPST |
| Voltage Rating (AC) | 110 V |
| Voltage Rating (DC) | 24 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $25.09 |
| 10 - 49 | $21.341 |
| 50 - 99 | $20.591 |
| 100 - 499 | $20.029 |
| 500 - 999 | $19.654 |
| 1,000 - 1,999 | $19.579 |
| 2,000 - 3,999 | $19.523 |
| 4,000 - | $19.494 |



