A22E-M-11B
OMRON
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74469139
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Color | Red |
| Contact Current Rating | 10 A |
| Current Rating | 10 A |
| Electrical Life | 300 kcycles |
| Head Diameter | 40 mm |
| Housing Material | Plastic |
| Life (Cycles) | 300 kcycles |
| Material | Polycarbonate |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Mechanical Life | 300 kcycles |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Front , Panel, Snap-In |
| Number of Positions | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Ratings | Dust Tight, IP65, Water Resistant |
| Termination | Crimp, Screw |
| Throw Configuration | DPST, SPST |
| Voltage Rating (AC) | 110 V |
| Voltage Rating (DC) | 24 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $41.267 |
| 10 - 49 | $38.455 |
| 50 - 99 | $37.517 |
| 100 - 499 | $37.048 |
| 500 - 999 | $36.767 |
| 1,000 - 1,999 | $36.205 |
| 2,000 - 3,999 | $35.83 |
| 4,000 - | $35.755 |



