A-20G-B7-K
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CSA, UL |
| Current Rating | 20 A |
| Depth | 17.53 mm |
| Differential Travel | 203.2 µm |
| Electrical Life | 500 kcycles |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Current Rating | 20 A |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 480 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Mechanical Life | 1 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount , Panel, Screw |
| Number of Poles | 1 |
| Operating Force | 6.12 N |
| Operating Position | 16.256 mm |
| Orientation | Straight |
| Overtravel | 254 µm |
| Packaging | Bulk |
| Pretravel | 1.2954 mm |
| Ratings | IP00 |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPDT |
| Type | General Purpose |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Width | 17.45 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $12.643 |
| 10 - 49 | $8.144 |
| 50 - 99 | $7.581 |
| 100 - 499 | $7.206 |
| 500 - 999 | $7.131 |
| 1,000 - 1,999 | $7.075 |
| 2,000 - 3,999 | $7.047 |
| 4,000 - | $7.038 |



