A16S-2N-2
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Depth | 15.8 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Current Rating | 5 A |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Poles | 2 |
| Number of Terminals | 6 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Solder |
| Throw Configuration | DPDT |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $9.188 |
| 10 - 49 | $4.689 |
| 50 - 99 | $4.127 |
| 100 - 499 | $3.752 |
| 500 - 999 | $3.677 |
| 1,000 - 1,999 | $3.621 |
| 2,000 - 3,999 | $3.592 |
| 4,000 - | $3.583 |



