PS5R-VG24
IDEC
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74452178
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards Industrial DIN Rail Power Supplies |
| Manufacturer | IDEC |
| Series | PS5R-V (240W) |
| Input Type | AC or DC |
| AC Voltage - Input | 85 ~ 264VAC |
| DC Voltage - Input (Max) | 370V |
| DC Voltage - Input (Min) | 100V |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Current - Output (Max) | 10A |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 240W |
| Efficiency | 90% |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 65°C (With Derating) |
| Features | Adjustable Output, IP20, Universal Input |
| Applications | Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial) |
| Size / Dimension | L4.92" x W2.36" x H4.92" (125.0mm x 60.0mm x 125.0mm) |
| Approval Agency | CE, cULus, TUV |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 10
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $196.11 |
| 10 - 49 | $193.298 |
| 50 - 99 | $192.361 |
| 100 - 499 | $191.892 |
| 500 - 999 | $191.611 |
| 1,000 - 1,999 | $191.289 |
| 2,000 - 3,999 | $191.048 |
| 4,000 - | $190.767 |



