ASD320N
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CSA, UL |
| Current Rating | 3 A |
| Illumination Type | Illuminated |
| Index Angle | 45 ° |
| Max Voltage Rating (AC) | 440 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 220 V |
| Mechanical Life | 500 kcycles |
| Mount | Panel |
| Number of Poles | 2 |
| Number of Positions | 3 |
| Ratings | IP65 |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | DPST |
| Voltage Rating (AC) | 110 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $19.004 |
| 10 - 49 | $15.254 |
| 50 - 99 | $14.504 |
| 100 - 499 | $13.942 |
| 500 - 999 | $13.567 |
| 1,000 - 1,999 | $13.492 |
| 2,000 - 3,999 | $13.436 |
| 4,000 - | $13.408 |



