NRT-C
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Contact Gender | Female |
| Depth | 7.8 mm |
| Gender | Female |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 year ago) |
| Max Current Rating | 1 A |
| Max Operating Temperature | 65 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Contacts | 11 |
| Number of Rows | 1 |
| Orientation | Straight |
| Pitch | 2.54 mm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Solder |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $11.629 |
| 10 - 49 | $7.129 |
| 50 - 99 | $6.567 |
| 100 - 499 | $6.192 |
| 500 - 999 | $6.117 |
| 1,000 - 1,999 | $6.061 |
| 2,000 - 3,999 | $6.033 |
| 4,000 - | $6.023 |



