A7B-M-1
文件
商品說明
| Color | Black |
| Height | 24 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 65 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Radiation Hardening | No |
| Weight | 4.099993 g |
| Width | 940 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $8.526 |
| 10 - 49 | $4.214 |
| 50 - 99 | $3.651 |
| 100 - 499 | $3.277 |
| 500 - 999 | $3.202 |
| 1,000 - 1,999 | $3.145 |
| 2,000 - 3,999 | $3.117 |
| 4,000 - | $3.108 |




