E5C2-R20G AC100-240 0-100
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Control Method | On/Off |
| Interface | Analog |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Panel |
| Ratings | IP40 |
| Termination | Plug |
| Weight | 200.034235 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $92.354 |
| 10 - 49 | $89.542 |
| 50 - 99 | $88.605 |
| 100 - 499 | $88.136 |
| 500 - 999 | $87.855 |
| 1,000 - 1,999 | $87.292 |
| 2,000 - 3,999 | $87.011 |
| 4,000 - | $86.917 |



