A165E-S-02
OMRON
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74451139
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Actuator Diameter | 30 mm |
| Color | Red |
| Contact Current Rating | 10 mA |
| Current Rating | 5 A |
| Electrical Life | 100 kcycles |
| Head Diameter | 30 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Current Rating | 5 A |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Mechanical Life | 100 kcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Front , Panel |
| Number of Poles | 2 |
| Number of Positions | 2 |
| Orientation | Vertical |
| Packaging | Bulk |
| Ratings | Dust Tight, IP65, Water Resistant |
| REACH SVHC | Unknown |
| Switch Function | On-Off |
| Termination | Quick Connect, Solder |
| Throw Configuration | DPST, SPST |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 24 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $18.053 |
| 10 - 49 | $14.304 |
| 50 - 99 | $13.554 |
| 100 - 499 | $12.992 |
| 500 - 999 | $12.617 |
| 1,000 - 1,999 | $12.542 |
| 2,000 - 3,999 | $12.485 |
| 4,000 - | $12.457 |



