1VAP2-6 V-15-1B6
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Current Rating | 15 A |
| Electrical Life | 25 kcycles |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Mechanical Life | 100 kcycles |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount , Panel |
| Operating Force | 14.7 N |
| Overtravel | 2.9972 mm |
| Packaging | Bulk |
| Pretravel | 5.9944 mm |
| Ratings | IP00 |
| Switch Function | Off-Mom |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPST |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $25.09 |
| 10 - 49 | $21.341 |
| 50 - 99 | $20.591 |
| 100 - 499 | $20.029 |
| 500 - 999 | $19.654 |
| 1,000 - 1,999 | $19.579 |
| 2,000 - 3,999 | $19.523 |
| 4,000 - | $19.494 |



