S8FS-G01512C
OMRON
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74451024
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards AC/DC converters |
| Manufacturer | OMRON |
| Series | S8FS-G (15W) |
| Type | With cover |
| Voltage - Input | 85 ~ 264VAC |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 1.3A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 15W |
| Efficiency | 84% |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | 3.90"L x 3.23"W x 1.38"H(99.0mm x 82.0mm x 35.0mm) |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV, UL |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $26.187 |
| 10 - 49 | $22.438 |
| 50 - 99 | $21.688 |
| 100 - 499 | $21.125 |
| 500 - 999 | $20.75 |
| 1,000 - 1,999 | $20.675 |
| 2,000 - 3,999 | $20.619 |
| 4,000 - | $20.591 |



