P7SA-10F-ND DC24
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | -10 F |
| Current Rating | 6 A |
| Height | 60.5 mm |
| Mount | DIN Rail |
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Pins | 10 |
| Number of Poles | 4 |
| Number of Positions | 10 |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Screw |
| Voltage | 24 V |
| Voltage Rating (DC) | 24 V |
| Width | 22.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $15.769 |
| 10 - 49 | $12.019 |
| 50 - 99 | $11.269 |
| 100 - 499 | $10.707 |
| 500 - 999 | $10.332 |
| 1,000 - 1,999 | $10.257 |
| 2,000 - 3,999 | $10.201 |
| 4,000 - | $10.173 |



