Z-15GW255-B
文件
商品說明
| Actuator Material | Plastic, Stainless Steel |
| Contact Material | Silver |
| Current Rating | 15 A |
| Depth | 17.45 mm |
| Differential Travel | 1.5748 mm |
| Electrical Life | 500 kcycles |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Current Rating | 15 A |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Mechanical Life | 10 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -15 °C |
| Mount | Chassis Mount , Panel |
| Operating Force | 1.27 N |
| Operating Position | 30.1752 mm |
| Overtravel | 4.0132 mm |
| Packaging | Bulk |
| Ratings | IP00, IP62 |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Width | 49.2 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $17.688 |
| 10 - 49 | $13.938 |
| 50 - 99 | $13.188 |
| 100 - 499 | $12.626 |
| 500 - 999 | $12.251 |
| 1,000 - 1,999 | $12.176 |
| 2,000 - 3,999 | $12.12 |
| 4,000 - | $12.092 |




