Z-15GW2277-B
文件
商品說明
| Actuator Material | Plastic, Stainless Steel |
| Contact Current Rating | 15 A |
| Contact Material | Silver |
| Current Rating | 15 A |
| Depth | 17.45 mm |
| Differential Travel | 787.4 µm |
| Electrical Life | 500 kcycles |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Current Rating | 15 A |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Mechanical Life | 10 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount , Panel |
| Operating Force | 1.8 N |
| Operating Position | 41.275 mm |
| Overtravel | 2.3876 mm |
| Packaging | Bulk |
| Ratings | IP00 |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $14.617 |
| 10 - 49 | $10.118 |
| 50 - 99 | $9.555 |
| 100 - 499 | $9.18 |
| 500 - 999 | $9.105 |
| 1,000 - 1,999 | $9.049 |
| 2,000 - 3,999 | $9.021 |
| 4,000 - | $9.012 |




