Z-15GD55-B
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Actuator Material | Stainless Steel |
| Contact Current Rating | 15 A |
| Contact Material | Silver |
| Depth | 17.45 mm |
| Differential Travel | 50.8 µm |
| Electrical Life | 500 kcycles |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Current Rating | 15 A |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Mechanical Life | 20 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -15 °C |
| Mount | Chassis Mount , Panel, Screw |
| Operating Force | 5.3 N |
| Operating Position | 21.4884 mm |
| Orientation | Straight |
| Overtravel | 1.5748 mm |
| Packaging | Bulk |
| Pretravel | 1.8034 mm |
| Ratings | IP00, IP62 |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Weight | 58 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $16.957 |
| 10 - 49 | $13.207 |
| 50 - 99 | $12.457 |
| 100 - 499 | $11.895 |
| 500 - 999 | $11.52 |
| 1,000 - 1,999 | $11.445 |
| 2,000 - 3,999 | $11.389 |
| 4,000 - | $11.361 |



