SHL-W2155
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Current Rating | 5 A |
| Depth | 17.5 mm |
| Differential Travel | 3.9624 mm |
| Electrical Life | 500 kcycles |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Mechanical Life | 10 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Chassis Mount , Panel |
| Operating Force | 2.6 N |
| Operating Position | 33.5026 mm |
| Overtravel | 5.5118 mm |
| Packaging | Bulk |
| Pretravel | 13.0048 mm |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Width | 40.9 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $20.521 |
| 10 - 49 | $16.771 |
| 50 - 99 | $16.022 |
| 100 - 499 | $15.459 |
| 500 - 999 | $15.084 |
| 1,000 - 1,999 | $15.009 |
| 2,000 - 3,999 | $14.953 |
| 4,000 - | $14.925 |



