D4MC-1000
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Contact Resistance | 15 mΩ |
| Current Rating | 6 A |
| Depth | 21.7 mm |
| Differential Travel | 2.9972 mm |
| Electrical Life | 500 kcycles |
| Max Current Rating | 10 A |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 480 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Mechanical Life | 10 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Chassis Mount , Panel, Screw |
| Operating Force | 1.67 N |
| Operating Position | 24.9936 mm |
| Orientation | Straight |
| Overtravel | 4.0132 mm |
| Packaging | Bulk |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| REACH SVHC | No |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Width | 48.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $12.963 |
| 10 - 49 | $8.464 |
| 50 - 99 | $7.901 |
| 100 - 499 | $7.526 |
| 500 - 999 | $7.451 |
| 1,000 - 1,999 | $7.395 |
| 2,000 - 3,999 | $7.367 |
| 4,000 - | $7.357 |



