GLS-S1
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Actuator Material | Magnet |
| Height | 14 mm |
| Max Operating Temperature | 60 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Chassis Mount , Screw |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Unknown |
| Sensing Distance | 15 mm |
| Sensing Method | Magnetic |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPST |
| Type | Reed Switch |
| Width | 14 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $10.888 |
| 10 - 49 | $6.389 |
| 50 - 99 | $5.827 |
| 100 - 499 | $5.452 |
| 500 - 999 | $5.377 |
| 1,000 - 1,999 | $5.32 |
| 2,000 - 3,999 | $5.292 |
| 4,000 - | $5.283 |



