TL-W3MC1 2M
文件
商品說明
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Panel |
| Operating Supply Voltage | 24 V |
| Ratings | IP67 |
| Shielding | Unshielded |
| Switching Current | 100 mA |
| Switching Frequency | 600 Hz |
| Width | 10 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $30.665 |
| 10 - 49 | $26.916 |
| 50 - 99 | $26.166 |
| 100 - 499 | $25.604 |
| 500 - 999 | $25.229 |
| 1,000 - 1,999 | $25.154 |
| 2,000 - 3,999 | $25.097 |
| 4,000 - | $25.069 |




