PBA300F-24
COSEL
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74449809
文件
商品說明
| Approvals | cUL |
| Case/Package | 120 |
| Current - Output 1 | 14 A |
| Depth | 42 mm |
| Efficiency | 82 % |
| Height | 42 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 71 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Panel |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Current | 14 A |
| Output Power | 336 W |
| Output Voltage | 24 V |
| Power Rating | 336 W |
| Voltage - Output 1 | 24 V |
| Weight | 1 kg |
| Width | 102 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




