SS-5-FD
OMRON
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74440824
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Contact Current Rating | 5 A |
| Contact Material | Silver |
| Depth | 6.4 mm |
| Differential Travel | 101.6 µm |
| Electrical Life | 200 kcycles |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Current Rating | 5 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 14 V |
| Mechanical Life | 30 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Panel, Screw , Through Hole |
| Number of Positions | 2 |
| Operating Force | 490 mN |
| Operating Position | 8.382 mm |
| Orientation | Straight |
| Overtravel | 508 µm |
| Pretravel | 508 µm |
| Ratings | IP40 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | PC Pins |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Weight | 1.6 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $2.85 |
| 10 - 49 | $1.595 |
| 50 - 99 | $1.22 |
| 100 - 499 | $1.145 |
| 500 - 999 | $1.089 |
| 1,000 - 1,999 | $1.052 |
| 2,000 - 3,999 | $1.044 |
| 4,000 - | $1.038 |



