SS-3GL13PT
OMRON
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74440798
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Actuator Material | Stainless Steel |
| Ambient Temperature Range High | 85 °C |
| Contact Current Rating | 3 A |
| Contact Material | Silver |
| Contact Resistance | 50 mΩ |
| Current Rating | 3 A |
| Depth | 6.4 mm |
| Differential Travel | 787.4 µm |
| Electrical Life | 100 kcycles |
| Lead Free | Lead Free |
| Life (Cycles) | 70 kcycles |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Current Rating | 3 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Mechanical Life | 1 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount , Panel, Screw |
| Number of Poles | 1 |
| Number of Positions | 2 |
| Operating Force | 500 mN |
| Operating Position | 10.668 mm |
| Overtravel | 990.6 µm |
| Ratings | IP40 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8536509040 |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Quick Connect |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $2.699 |
| 10 - 49 | $1.54 |
| 50 - 99 | $1.165 |
| 100 - 499 | $1.09 |
| 500 - 999 | $1.034 |
| 1,000 - 1,999 | $0.997 |
| 2,000 - 3,999 | $0.989 |
| 4,000 - | $0.984 |



