D2HW-BL281M
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 125 |
| Contact Current Rating | 2 A |
| Contact Material | Gold, Silver |
| Current Rating | 100 mA |
| Differential Travel | 685.8 µm |
| Electrical Life | 100 kcycles |
| Height | 7 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 42 V |
| Mechanical Life | 1 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Chassis Mount , Panel, Screw , Wire |
| Number of Poles | 1 |
| Number of Positions | 2 |
| Operating Force | 900 mN |
| Operating Position | 15.3924 mm |
| Orientation | Straight |
| Overtravel | 2.794 mm |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| REACH SVHC | Unknown |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Wire Leads |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 12 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $4.566 |
| 10 - 49 | $2.217 |
| 50 - 99 | $1.842 |
| 100 - 499 | $1.767 |
| 500 - 999 | $1.71 |
| 1,000 - 1,999 | $1.673 |
| 2,000 - 3,999 | $1.665 |
| 4,000 - | $1.66 |



