B3W-9000-R1R
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Switches/Controllers Radial type |
| Manufacturer | OMRON |
| Series | B3W-9 |
| Circuit | SPST-NO |
| Switch Features | Off-Momentary |
| Contact Rating @ Voltage | 0.05A @ 24VDC |
| Actuator Type | Square Button |
| Mounting Type | Through Hole |
| Actuator Height from PCB (from pin) | 10.2 mm |
| Actuator direction | Top Actuated |
| Termination form | Pc Pin |
| Overview | 10 mm0.00mm |
| Illumination | Illuminated |
| Illumination voltage (nominal) | 1.8VDC |
| Illumination type, color | Led, Red |
| Operating load | 160 gf |
| Features | Sealed - Complete |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $6.76 |
| 10 - 49 | $3.574 |
| 50 - 99 | $3.012 |
| 100 - 499 | $2.637 |
| 500 - 999 | $2.562 |
| 1,000 - 1,999 | $2.506 |
| 2,000 - 3,999 | $2.477 |
| 4,000 - | $2.468 |



