D5B-8015
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Current Rating | 30 mA |
| Electrical Life | 5 Mcycles |
| Height | 16.7 mm |
| Introduction Date | 1999-11-10 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Current Rating | 30 mA |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Mechanical Life | 10 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Panel |
| Operating Force | 740 mN |
| Packaging | Bulk |
| Pretravel | 600 µm |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| Sealable | IP67 |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Cable Leads |
| Throw Configuration | SPST |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $35.326 |
| 10 - 49 | $32.514 |
| 50 - 99 | $31.577 |
| 100 - 499 | $31.108 |
| 500 - 999 | $30.827 |
| 1,000 - 1,999 | $30.264 |
| 2,000 - 3,999 | $29.89 |
| 4,000 - | $29.815 |



