A165L-JG
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Color | Green |
| Height | 3.5 mm |
| Illumination Type | Illumination Optional |
| Lead Free | Lead Free |
| Lens Color | Green |
| Lens Style | Rectangular |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Hardware |
| Ratings | IP65 |
| REACH SVHC | No |
| Shape | Rectangular |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $3.531 |
| 10 - 49 | $1.842 |
| 50 - 99 | $1.467 |
| 100 - 499 | $1.392 |
| 500 - 999 | $1.336 |
| 1,000 - 1,999 | $1.298 |
| 2,000 - 3,999 | $1.291 |
| 4,000 - | $1.285 |



