ZE-NJ-2S
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 125 |
| Contact Resistance | 15 mΩ |
| Current Rating | 15 A |
| Depth | 25.4 mm |
| Electrical Life | 500 kcycles |
| Height | 44 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 480 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Mechanical Life | 10 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Chassis Mount , Screw |
| Orientation | Straight |
| Ratings | Dust Tight, IP65, Water Resistant |
| REACH SVHC | Unknown |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 44.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $27.467 |
| 10 - 49 | $23.717 |
| 50 - 99 | $22.967 |
| 100 - 499 | $22.405 |
| 500 - 999 | $22.03 |
| 1,000 - 1,999 | $21.955 |
| 2,000 - 3,999 | $21.899 |
| 4,000 - | $21.871 |



