VX-53-1C23
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Actuator Material | Stainless Steel |
| Contact Current Rating | 5 A |
| Contact Material | Silver |
| Contact Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Current Rating | 5 A |
| Depth | 10.3 mm |
| Differential Travel | 2.032 mm |
| Electrical Life | 500 kcycles |
| Height | 15.9 mm |
| Introduction Date | 1998-06-30 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 year ago) |
| Max Current Rating | 5 A |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Mechanical Life | 50 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount, Panel, Screw |
| Number of Poles | 1 |
| Number of Positions | 2 |
| Operating Force | 190 mN |
| Operating Position | 15.24 mm |
| Orientation | Straight |
| Overtravel | 3.175 mm |
| Pretravel | 9 mm |
| Radiation Hardening | No |
| Ratings | IP40 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Sealable | IP40 |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Quick Connect |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,000
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $4.111 |
| 10 - 49 | $2.052 |
| 50 - 99 | $1.677 |
| 100 - 499 | $1.602 |
| 500 - 999 | $1.546 |
| 1,000 - 1,999 | $1.508 |
| 2,000 - 3,999 | $1.501 |
| 4,000 - | $1.495 |



