GRM188R60J476ME15D
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st74314839
Date Code:18
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 47 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 3,142
MOQ:1,500
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,500 - 14,999 | $0.149 |
| 15,000 - 74,999 | $0.146 |
| 75,000 - 149,999 | $0.145 |
| 150,000 - 749,999 | $0.145 |
| 750,000 - 1,499,999 | $0.145 |
| 1,500,000 - | $0.145 |
| - | - |
| - | - |



