CC1206KKX5R8BB226
YAGEO
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st74314017
Date Code:17
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 22 µF |
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Composition | Ceramic |
| Dielectric | X5R |
| Halogen Free | Halogen Free |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Schedule B | 8532240020, 8532240020|8532240020|8532240020|8532240020|8532240020 |
| Termination | SMD/SMT |
| Thickness | 1.4478 mm |
| Tolerance | 10 % |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
| Weight | 16.187578 mg |
| Width | 1.6002 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,824
MOQ:938
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 938 - 9,379 | $0.238 |
| 9,380 - 46,899 | $0.237 |
| 46,900 - 93,799 | $0.233 |
| 93,800 - 468,999 | $0.232 |
| 469,000 - | $0.232 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



