ADL5903ACPZN-R7
ANALOG DEVICES
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st74313783
Date Code:21
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | RF -discretes/ICs/modules RF detectors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Voltage - Supply | 3V~5V |
| Frequency | 868 MHz |
| Product Overview | IC RF DETECT 868MHZ 8LFCSP |
| Accuracy | ±1dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-LFCSP-UD(2x2) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 169
MOQ:31
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 31 - 309 | $7.369 |
| 310 - 1,549 | $7.30 |
| 1,550 - 3,099 | $7.244 |
| 3,100 - 15,499 | $7.216 |
| 15,500 - 30,999 | $7.207 |
| 31,000 - 61,999 | $7.20 |
| 62,000 - | $7.192 |
| - | - |



